معرفی شرکت

شرکت شانلی از سال 1392 با بکارگیری جدیدترین سیستم ‌های صنعتی و پیاده ‌سازی پیشرفته ‌ترین فن‌آوری ‌ها در تولید پوشاک، در پی دستیابی به اهداف جدید و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌ های گسترده تولیدی و بازرگانی در آینده است. در این مسیر اهدافی مثل حفظ محیط زیست، تجهیز مدارس، ترویج فرهنگ مصرف کالای مرغوب ایرانی و بهبود سلامت فردی و اجتماعی از طریق تولید پوشاک با الیاف طبیعی را دنبال می‌کند. در طرح حفظ سرمایه ‌های ملی نیز، سعی بر این شده است که از مواد اولیه ایرانی در تولیدات محصولات استفاده شود. طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت برتر در عین وفاداری به ارزش‌های دیرینه، چراغ راه شانلی برای خلق تجربه‌ای متفاوت از پوشاک است.

درباره شرکت و خط مشی : آذین آرا شانلی

شرکت آذین آرا شانلی با اندوخته ای غنی از طرح ، ایده و عمل با هدف گذاری بلند مدت و اندیشمندانه فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک از سال 1392 آغاز و در سال 1393 با ثبت شرکت در سازمان ثبت اسناد رسما” فعالیت خود را تاکنون مجدانه ادامه داده است.این مجموعه همیشه خود را متعهد به فراهم کردن بهترین تولیدات و سرویس دهی به مشتریان خود به صورت روزانه و همیشه تلاش می کند تا سطح کاری خود را با توجه به نیاز مشتریان هماهنگ سازد.
شرکت شانلی با بکارگیری جدیدترین سیستم های صنعتی و پیاده سازی پیشرفته ترین فن آوریها در تولید پوشاک در پی دستیابی به اهداف جدید و برنامه ریزی برای فعالیت های گسترده تولدی و بازرگانی در آینده است.در این مسیر اهدافی مثل حفظ محیط زیست ، تجهیز مدارس ، ترویج فرهنگ مصرف کالای مرغوب ایرانی و بهبود سلامت فردی و اجتماعی از طریق تولید پوشاک با الیاف طبیعی را دنبال می کند.در طرح حفظ سرمایه های ملی نیز سعی بر این شده است که از مواد اولیه ایرانی در تولیدات محصولات استفاده شود.طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت برتر در عین وفاداری به ارزش های دیرینه چراغ راه شانلی برای خلق تجربه ای متفاوت از پوشاک است و در این راه همواره قدردان حمایت ارزشمند و همراهی مستمر هموطنان گرانقدر بوده است.
ارزشهای شرکت آذین آرا شانلی :
 به کارگیری نیروهای نوآور طراحی و بازاریابی
 توجه به کارکنان و توانمند سازی آنها
 کسب رضایت مشتریان و حفظ و نگهداری آنها
 روابط صادقانه و شفاف با ذینفعان
 رقابت مثبت و سازنده با رقبا به منظور کسب سهم حداکثری بازارها

محصولات شرکت :
طراحی و تولید انواع البسه با آخرین تکنولوژی روز با هدف استفاده داخلی و صادراتی شامل انواع کت و شلوار مردانه ، مانتو شلوار زنانه ، لباس کار ، کاپشن ، روپوش ، پیراهن مردانه ، شلوار جین ، انواع پالتو و دیگر ملزومات دوخت محصول می باشد.
رسالت بلند مدت شرکت آذین آرا شانلی ( اهداف و چشم اندازها ) :
شرکت رسالت خود می داند با صیانت از تاریخ ، تمدن و فرهنگ درخشان گذشتگان در کشورمان و آمیختن آن با تکنولوژی و دانش روز دنیا بهترین البسه را طراحی ، تولید و به هموطنان عزیز عرضه نماید به گونه ای که هموطنان را از خرید کالای مشابه خارجی بی نیاز گرداند
دومین رسالت شرکت آذین آرا شانلی کمک به رشد هنر و صنعت تولید پوشاک در کشور عزیزمان ایران از طریق آموزش نیروی انسانی و توسعه سرمایه گذاری می باشد.
سومین رسالت شرکت آذین آرا شانلی ورود درخشان و افتخار آمیز به بازارهای جهانی به عنوان یک شرکت ایرانی می باشد.